Uzlīmju printera izmantošana


Zalktī ir iestrādāta iespēja izdrukāt klientu adresu uzlīmes un svītrkodus tieši uz uzlīmju printeri, kas var būt pieslēgta windowam paralēli citiem jūsu esošiem printeriem. Zalktis ir testēts ar Brother QL-570 modeli. Var izmantot citus Brother QL sērijas printerus, kurā var ielikt 62 mm platu, nesagrieztu uzlīmju papīra lentu. Printeris katru uzlīmi sagriež ar savu iebūvētu nazi. 

 Zalktī izdrukāto uzlīmju paraugi:    


(Šos printerus var iegādāties Brother centrā Rīgā, A.Deglavas ielā 28 vai internetveikalā www.xnet.lv vai citur. Ql-570 printera cena 75 Ls, uzlīmes pašlīmējošā papīra lenta (kods DK-22205), papīra izmēri: 62 mm x 30 metri maksā 14 Ls, var izdrukāt līdz 1000 uzlīmēm, tinte nav nepieciešama. Cena norādīta uz 18.12.2008.). Papildu informācija www.brother.lv.

Sekojot uzlīmju printera uzstādīšanas pamācībai, būs jāuzinstalē printera draiveris uz windowa un pēc tam pieslēdz printeri. Pēc tam atver windowā printera sarakstu, atver šā uzlīmju printera iestatījumus un iestādiet Zalktij saderīgu uzlīmju formātu: Width(platums): 62 mm, Lenght(garums): 29 mm, feed: 3mm. Tad uzlīmju printeris ir gatavs darbam.


Zalktī, galvenajos parametros, uzstādiet uzlīmju printeri:Tad adrešu uzlīmes var drukāt no klientu saraksta vai no rēķina formas. Svītrkodu var drukāt no preču un pakalpojumu kartītes un preču un pakalpojumu saraksta.