Imports no Resico sistēmas


       Zalktim ir iespēja ieimportēt pārdošanas rēķinus  no Resico sistēmas. Lai šo iespēju izmantotu, ir nepieciešams līgums ar SIA "IBSC" par Resico sistēmas izmantošanu. Fiziski Zalktis savienojas caur internetu tieši ar Resico sistēmu, izmantojot API pieslēgumu.
       Lai sāktu datu importēšanu (pārdošanas rēķinus), atveriet attiecīgo formu , kā dots attēlā.Atveras importēšanas pamatforma. Rēķinu atlasē var izvēlēties noteiktu periodu, kurā ir izrakstīti rēķini. Tad var spiest lielo pogu "Pārdošanas rēķinu importēšana no Resico sistēmas". Tai brīdī Zalktis savienojas ar Resico sistēmu caur internetu, saņem rēķina informāciju un ielādēs logā redzamā tabulā. Tiek ielādēti tikai pabeigtie rēķini. Resico sistēmā atvērtie, nepabeigtie rēķini netiek ielādēti. Pārbaudiet, lai otrreiz neiegrāmatotu jau sagrāmatotus rēķinus. Apakšā ir poga Saglabāt, tas uzdos šos rēķinus sagrāmatot uz datubāzi. Uz loga apakšā pa labi ir poga "Uzstādījumi". Uzkliškinot uz tā, atvērsies uzstādījumu forma, skatīt nākošā bildē.Caur to konkrētam lietotājam lietojamos parametrus: rēķinu kontējumu saraksts, pēc kura parauga sakontēs rēķinus. Arī jāievada Resico sistēmas API parametri - Klienta kods un klienta atslēga, lai izdotos savienojums.

Klienta kodu un atslēgu jusm var izdot Resico sistēmas pārzinis.Pēc rēķinu saglabāšanas datubāzē varēs apskatīt ievadītos pārdošanas rēķinus rēķinu sarakstā.Ikkatru rēķinu varēs atvērt sīkākai apskatei un pat izdrukāt to.