Instalācija

       

Zalktis maksas instalācijas failu var saņemt no https://www.sore.lv, tad to instalētāju jālejuplādē uz jūsu datoru. Pēc tam uz jūsu datora to instalētāju varēs palaist, lai uzinstalējas.


Piezīme: Instalētāju var palaist tikai ar administratora tiesībām. Par šo sīkāk uzziniet no Windows lietotāja rokasgrāmatas vai palīdzības failiem.

Piezīme: Ja jūsu organizācijā pēc līguma datoru(s) apkalpo attiecīgie informācijas tehnoloģiju speciālisti, palūdziet viņiem veikt instalāciju.Piezīme


1) Ja instalēšanas laikā rodas problēmas, piemēram, instalētājs nevar atinstalēt veco Zalktis versiju, papildu 

palīdzība te:https://support.microsoft.com/lv-lv/help/17588/windows-fix-problems-that-block-programs-being-installed-or-removed

Ja tā palīdzība nepalīdz, sazinies ar mums.2) Ja palaižot Zalkti, tas neveras vaļā vai ļoooti lēni atveras, tad iespējamās problēmas būs kādiem Windows sistēmfailiem un sistēmpierakstiem Windows registrā.

Tad varat veikt pārbaudi un labošanu šādā kārtībā:

a) Vai jūsu datoram Windows 10,11 ir veikti visi jauninājumi?

Ja nav, tad veiciet.

Tad pārstartējiet datoru un mēģiniet lietot Zalkti? Vai ir labāk?

 

b) Bet ja nav labāk, tad vēl veikt tālākās darbības.

b1.    Uzdevumjoslas meklēšanas lodziņā ierakstiet komandu uzvedne un rezultātu sarakstā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vai nospiediet un turiet komandu uzvedni (datora lietojumprogramma). Atlasiet Palaist kā administratoram un pēc tam atlasietJā.

b2.    Ierakstiet DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth (ievērojiet atstarpi pirms katra "/") un pēc tam nospiediet Enter. (Piezīme. Šīs darbības sākšanai un pabeigšanai var būt nepieciešams dažas minūtes.)

b3.    Pēc tam, kad tiek parādīts ziņojums "Operācija ir sekmīgi pabeigta," ierakstiet sfc /scannow (ņemiet vērā atstarpi starp "sfc" un "/") un nospiediet taustiņu Enter.

b4.    Pēc tam, kad redzat ziņojumu "Pārbaude 100% pabeigta", ierakstiet iziet un nospiediet taustiņu Enter.

Ja šīs darbības ir veiktas un vienalga problēma ar Zalkti, tad mēginiet Windowam izveidot jaunu lietotāja kontu (lietotāja vārdā tikai latīnu burti 1 vārdā) un tad caur šo lietotāju mēginiet palaist Zalkti.