Pašatjaunināšana


Datorprogrammatūra vienmēr tiek uzlabota, lai dotu lietotājiem ērtu lietošanu.

Programmatūras jaunināšana par maksu notiek 3 reizes gadā. Bet, ja starp tām reizēm ir jāveic steidzami programmatūras labojumi vai kādu jaunu izmaiņu ieviešana, tad tā tiek nodota lietotājiem caur pašatjaunināšanu. Tā tiek veikta bez maksas.

Kā tas notiek? Kad datoram ir interneta pieslēgums un lietotājs startē Zalkti, tad startēšanas laikā Zalktis saistās ar SIA Zalktis Programmas uzturētām servera programmām un noskaidro, vai konkrētai Zalktis versijai nepieciešama pašatjaunināšana. Ja pašatjaunināšana ir nepieciešama, tad Zalktis parādīs šādu paziņojumu:       Jūs varat uzreiz pašjaunināt, tad tas sāks lejuplādēt no SIA Zalktis Programmas servera norādīto jauninājuma instalētāju. Pēc lejuplādes Zalktis pamatprogramma tiek aizvērta un sāksies jaunās versijas instalācijas process, atinstalējot veco Zalktis versiju. Pēc instalācijas beigām varēsiet atsākt darbu ar Zalktis jaunāko versiju.

       


Bet, varat atlikt jaunināšanu uz vēlāku laiku, tad var atlikt ar vēlāku atgādinājumu pēc pusstundas vai vairākām stundām.

       


       Jūs varat atteikt šādu pašatjaunināšanu, nospiežot šo formu aizvēršanu ar X zīmi. Pašatjaunināšanas vietā varat veikt parastu instalētāja paņemšanu no https://www.sore.lv

un veikt tās instalēšanu uz jūsu datora.